2014-2015 Edebiyat Grubu Dersleri Sene Başı Zümre Toplantı Tutanağı

2014-2015 eğitim öğretim yılı Türk edebiyatı, dil ve anlatım dersleri sene başı zümre öğretmenler tutanağını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz. Birden fazla eklememizin sebebei hangisi size uygunsa onu kullanmanız.

Zümre öğretmenler toplantısı her sene başında, dönem sonunda, dönem başında ve yıl sonunda olmak üzere senede dört defa yapılır. Yapılan her toplantı bir yazman tarafından kayıt altına alınarak idareye bildirilir.

2014-2015 eğitim öğretim yılı edebiyat dersleri grubu sene başı zümre öğretmenler tutanağını Hasan Yılmaz ve İlsmail Şimşek hocamız sizler için hazırladı ve kullanmanız için sundu.

Yapmanız gereken okul adını, öğretmen isimlerini değiştirmek ve zümre tutanağı içerisindeki belirli yerleri toplantıda aldığınız kararlara göre düzenlemek.

Paylaştığımız zümre tutanağı ile klasik açılış metinleriyle, Milli Eğitim Kanunu’yla, dilek ve temennilerle uğraşmayacak, okul türüne göre gerekli ders saatlerini, ödev konularını, okutacağınız kitap isimlerini vs. değiştirip kullanabileceksiniz.

2014-2015 eğitim öğretim edebiyat dersleri grubu sene başı zümre öğretmenler tutanağı indir !( Hasan Yılmaz )

2014-2015 eğitim öğretim edebiyat dersleri grubu sene başı zümre öğretmenler tutanağı indir ! ( İsmail Şimşek )

Kaan Hoca tarafından yayınlandı

Ankara'da edebiyat öğretmeni olarak görev yapan yazar, evli ve hiç çocuk babasıdır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir