Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler,

Edebiyat Konuları, 1 seneye yakındır sizlere özellikle ders notu anlamında kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Bu 1 senelik zaman diliminde sayfada yayımladığım yazılar, ders notları ile ilgili bazı ölçütlerim oldu. Mesela diğer edebiyat öğretmeni arkadaşlarımın yaptığı gibi sizleri “kolaycılığa” alıştıran edebiyat kitabı cevapları ve dil anlatım kitabı cevapları na yer vermedim.

Yine, sitemizdeki tüm sınıfların ders içeriklerini ayrı ayrı hazırlamış olmama rağmen bazı konularda halen içerik ekleyemedim. Bunun sebebini daha sonra açıklayacak olmakla birlikte şimdilik “kalite” ekseninde duyduğum kaygı diyebilirim.

Bu 1 senelik zaman diliminde birçok ders notu tarafımdan yazıldı, hazırlandı. Şimdi geldiğimiz noktada tek başıma bir şeylere yetişemeceğimi anladım ve sizlerin de desteğini istemeye karar verdim.

Edebiyat Konuları olarak bir forum sayfası kurdum ve bu sayfada gerekli bölümlendirmeleri yaptım. Bu bölümlendirmeleri yaparken daha çok kendi bilgim, tecrübemden faydalandım. Sizler de foruma girip üye olarak ve önerilerde bulunarak forumumuzun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Forumumuzda edebiyat, dil anlatım ders notlarına, akıllı tahta edebiyat ders notlarına, çeşitli tartışmalara, yıllık planlara ve toplantı tutanaklarına, ödevlere vs ulaşabilirsiniz.

Edebiyat Konuları Forumu

Not: Foruma üye olurken karakterleri okumakta zorlanırsanız veya farklı hatalarla karşılaşırsanız bu başlık altına yorum olarak ekleyin yardımcı olayım.

 

Kaan Hoca tarafından yayınlandı

Ankara'da edebiyat öğretmeni olarak görev yapan yazar, evli ve hiç çocuk babasıdır.

Sohbete katılın

1 yorum

  1. formasyon hakkında sorum olacaktı açıköğretm 3.sınıftayım seneye mezun olcam formasyon için ales şartı getirildi bildğiniz gibi peki bu sene girsem seneye kullansam sizce uygunmu hocam

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir