2014 – 2015 9 – 10 – 11 – 12. Dil Anlatım ve Türk Edebiyatı Yıllık Planları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ( 2014 – 2015 ) öğretmen arkadaşlarımızı yıllık plan, zümre toplantı tutanağı şablonu, günlük plan hazırlama telaşı sardı. Devir teknoloji devri olunca internetin imkânlarından sonuna kadar faydalanmak, ihtiyaçlarımızı internet kanalı ile gidermemiz gerekiyor.

2014 – 2015 Eğitim Öğretim Yılı Türk Dili ve Edebiyatı ve Dil Anlatım Ünitelendirilmiş Yıllık Planları nı sağ olsun sizler gibi değerli öğretmen arkadaşlarımızın emeği neticesinde bu sayfaya ekliyoruz.

Okulların açıldığı ilk hafta bu yıllık planlar üzerinde gerekli düzenlemeleri yaparak konularınızı işleyebilirsiniz.

Aşağıda hem Türk edebiyatı yıllık planı hem de Dil ve anlatım yıllık planı bulunuyor. Her iki başlık altında o dersin 9, 10, 11 ve 12. sınıf yıllık planları yer alıyor. İhtiyacınız olanı indirip kullanabilirsiniz.

Yıllık planları her sınıf düzeyinde ayrı ayrı hazırladık. Ayrıca her ay için ayrı bir Word dosyası vardır. Bunun mantığı, her word dosyasında yapacağınız düzenlemelerin diğer dosyaları etkilememesi ve sayfa kaymalarının önüne geçilmesi.

Yıllık plan müdür onay tarihi okul açıldıktan sonra 15 günlük zaman dilimidir. Yani 30 Eylül’e kadar onay tarihine herhangi bir tarih yazabilirsiniz.

İndireceğiniz dosyalardan öğretmen isimlerini, okul ismini ve eğer değiştirmek isterseniz ders saatini değiştirebilirsiniz.

2014 – 2015  Eğitim Öğretim Yılı 9, 10, 11, 12. Sınıf Dil ve Anlatım Yıllık Planları

2014 – 2015  Eğitim Öğretim Yılı 9, 10, 11, 12. Sınıf Türk Yıllık Planları

2014 – 2015 Çalışma Takvimi

 

Yıllık planlar, öğretme ve öğrenme sürecini planlayabilmek, öğretme ve öğrenme sürecinde ortaya çıkabilecek her türlü öğrenme ihtiyaçlarına karşı doğacak durumlara senaryolar üretebilmek, öğretene yol gösterici olmak üzere öğretim programı eşliğinde her eğitim öğretim yılı başında branş öğretmenleri tarafından hazırlanır ve okul müdürü tarafından onaylatılır.

Kaan Hoca tarafından yayınlandı

Ankara'da edebiyat öğretmeni olarak görev yapan yazar, evli ve hiç çocuk babasıdır.

Sohbete katılın

5 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir